1. Харківським окружним адміністративним судом було задоволено позов нашого клієнта до Харківського обласного військового комісаріату про зобов'язання виготовити довідку про розмір грошового забезпечення для перерахунку військової пенсії.

Повний текст рішення Харківського окружного адміністративного суду від 09 липня 2020 року по справі № 520/6710/2020 можна переглянути за посиланням: http://smorodskiy-advokat.kharkov.ua/index.php/praktika/126-kharkivskim-okruzhnim-administrativnim-sudom-bulo-zadovoleno-pozov-nashogo-klienta-do-kharkivskogo-oblasnogo-vijskovogo-komisariatu-pro-zobov-yazannya-vigotoviti-dovidku-pro-rozmir-groshovogo-zabezpechennya-dlya-pererakhunku-vijskovoji-pensiji .

  1. Апеляційним судом залишено без задоволення апеляційну скаргу військового комісаріату на рішення, яким зобов'язано відповідача підготовити та надати до пенсійного органу нову довідку про розмір грошового забезпечення для перерахунку військової пенсії.

Повний текст постанови Другого апеляційного адміністративного суду від 05 серпня 2020 року по справі № 520/4669/19 можна переглянути за посиланням: http://smorodskiy-advokat.kharkov.ua/index.php/praktika/125-apelyatsijnim-sudom-zalisheno-bez-zadovolennya-apelyatsijnu-skargu-vijskovogo-komisariatu-na-rishennya-yakim-zobov-yazano-vidpovidacha-pidgotoviti-ta-nadati-do-pensijnogo-organu-novu-dovidku-pro-rozmir-groshovogo-zabezpechennya-dlya-pererakhunku-vijskovoji-pensiji .

  1. Судом задоволено позов нашого клієнта до Харківського обласного військового комісаріату про зобов'язання виготовити довідку про розмір грошового забезпечення для перерахунку військової пенсії.

Повний текст рішення Харківського окружного адміністративного суду від 03 серпня 2020 року по справі № 520/5012/2020 можна переглянути за посиланням: http://smorodskiy-advokat.kharkov.ua/index.php/praktika/124-sudom-zadovoleno-pozov-nashogo-klienta-do-kharkivskogo-oblasnogo-vijskovogo-komisariatu-pro-zobov-yazannya-vigotoviti-dovidku-pro-rozmir-groshovogo-zabezpechennya-dlya-pererakhunku-vijskovoji-pensiji-dlya-pererakhunku-vijskovoji-pensiji-z-urakhuvannyam-osnovnikh-tak-i-dodatkovikh-shchomisyachnikh-vidiv-groshovogo-zabezpechennya .

  1. Судом задоволено позов нашого клієнта до Харківського обласного військового комісаріату про зобов'язання виготовити довідку про розмір грошового забезпечення для перерахунку військової пенсії.

Повний текст рішення Харківського окружного адміністративного суду від 10 липня 2020 року по справі № 520/5010/2020 можна переглянути за посиланням: http://smorodskiy-advokat.kharkov.ua/index.php/praktika/123-kharkivskim-okruzhnim-administrativnim-sudom-zadovoleno-pozov-nashogo-klienta-do-kharkivskogo-oblasnogo-vijskovogo-komisariatu-pro-zobov-yazannya-vigotoviti-dovidku-pro-rozmir-groshovogo-zabezpechennya-dlya-pererakhunku-pensiji-z-urakhuvannyam-osnovnikh-tak-i-dodatkovikh-shchomisyachnikh-vidiv-groshovogo-zabezpechennya .

  1. Судом задоволено позов нашого клієнта про зобов'язання виготовити довідку про розмір грошового забезпечення для перерахунку військової пенсії з урахуванням основних, так і додаткових щомісячних видів грошового забезпечення.

Повний текст рішення Харківського окружного адміністративного суду від 08 липня 2020 року по справі № 520/5011/2020 можна переглянути за посиланням: http://smorodskiy-advokat.kharkov.ua/index.php/praktika/122-sudom-zadovoleno-pozov-nashogo-klienta-pro-zobov-yazannya-vigotoviti-dovidku-pro-rozmir-groshovogo-zabezpechennya-dlya-pererakhunku-pensiji-z-urakhuvannyam-osnovnikh-tak-i-dodatkovikh-shchomisyachnikh-vidiv-groshovogo-zabezpechennya.

  1. Адвокатом забезпечено права водія, внаслідок чого судом виправдано особу, яка безпідставно звинувачувалась у керуванні автомобілем у стані наркотичного сп'яніння, а провадження у справі за ч. 1 ст. 130 КУпАП закрито.

Повний текст рішення Червонозаводського районного суду міста Харкова від 09 червня 2020 року по справі № 646/1916/20 можна переглянути за посиланням: http://smorodskiy-advokat.kharkov.ua/index.php/praktika/120-advokatom-zabezpecheno-prava-vodiya-vnaslidok-chogo-sudom-vipravdano-osobu-yaka-bezpidstavno-zvinuvachuvalas-u-keruvanni-avtomobilem-u-stani-narkotichnogo-sp-yaninnya-a-provadzhennya-u-spravi-za-ch-1-st-130-kupap-zakrito .